        Kód 1:WALP15-80W/LED_ECOLITE
        Kód 2:WALP15-80W/LED_ECOLITE
        EAN:
        Značka:ECOLITE
        zvyčajne do 7 dní
        Stropné a nástenné svietidlá
        značka
        značka
        Ecolite
        farba
        farba
        biela
        LED
        LED
        áno
        počet zdrojov
        počet zdrojov
        LED 80W
        svietivosť
        svietivosť
        5600
        farba svetla
        farba svetla
        2700-6500K
        mechanické krytie
        mechanické krytie
        IP20
        životnosť
        životnosť
        30000h
        stmievateľné
        stmievateľné
        áno
        materiál
        materiál
        kov,plast
        rozmery
        rozmery
        530 x 530 x 65 mm
        Alternatívny tovar
        217692_9713_2
        Stropné svietidlo Ecolite WALP08 LED 60W 3960lm 2700-6500K 230V IP20 + diaľkové ovládanie