        Kód 1:LT-STR-G-117W-WW_LIGHT
        Kód 2:LT-STR-G-117W-WW_LIGHT
        EAN:
        Značka:LIGHT+
        Skladom 3 ks
        Stropné a nástenné svietidlá
        značka
        značka
        Light+
        farba
        farba
        zlatá
        LED
        LED
        áno
        počet zdrojov
        počet zdrojov
        LED 117W
        svietivosť
        svietivosť
        11380
        farba svetla
        farba svetla
        3000K
        mechanické krytie
        mechanické krytie
        IP20
        stmievateľné
        stmievateľné
        nie
        energetická trieda
        energetická trieda
        F
        priemer
        priemer
        800 mm
        výška
        výška
        100 mm