        Kód 1:WLD500-60W/LED/TD_ECOLITE
        Kód 2:WLD500-60W/LED/TD_ECOLITE
        Značka:ECOLITE
        Na sklade
        Stropné a nástenné svietidlá
        značka
        značka
        Ecolite
        farba
        farba
        hnedá
        LED
        LED
        60W
        svietivosť
        svietivosť
        4000
        farba svetla
        farba svetla
        3000K-6500K
        mechanické krytie
        mechanické krytie
        IP20
        životnosť
        životnosť
        30000h
        stmievateľné
        stmievateľné
        áno
        materiál
        materiál
        drevo,plast
        priemer
        priemer
        520mm
        výška
        výška
        90mm
        poznámka
        poznámka
        diaľkový ovládač
        Alternatívny tovar
        220451_989-0WLD_BOK_SD
        Stropné svietidlo Ecolite WLD500-60W/LED/SD LED 60W 4000lm 3000K-6500K 230V IP20 + diaľkový ovládač